chłodzenie CPU
Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition
- Poziom hałasu: 32.8
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2500
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
36.71 zł / szt
45.15 zł gross
Seria SickleFlow firmy Cooler Master powraca i jest lepsza niż kiedykolwiek w zupełnie nowej SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition. Dzięki takim wyróżniającym się cechom jak ulepszone łopatki wentylatora, nowo zaprojektowana rama, zaktualizowany system łożysk dynamicznych pętli, SickleFlow Edge 120 zapewnia wydajność z zupełnie nowym Edge.
| Weight | 230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 135 x 210 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 32.8 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 70.7 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 168 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |