chłodzenie obudowy
Wentylator Mobius 120 Slim
- Poziom hałasu: 31.4
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
40.47 zł / szt
49.78 zł gross
| Weight | 164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 130 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 31.4 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 53.7 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 120 x 15 mm |
| Waga | 105 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |