Wentylator Mi Smart Standing Fan 2 Lite
- Moc: 38
- Ustawienie kąta pochylenia: Tak
- Liczba trybów / prędkości: 3
- Full specification
7-łopatkowa wentylacja
Zapewnia szybką ulgę podczas upałówKonstrukcja z 7 łopatkami zapewnia silny przepływ powietrza, który jest jednocześnie delikatny i cichy. Zapewnia większy komfort, dostosowując wydajność powietrza poprzez ciągłą analizę przepływu powietrza, zapewniając Ci chłód przez całe lato.
Zasięg wentylacji 12 m
Zachowaj chłód bez konieczności poruszania wentylatoremSiedem łopatek napędzanych mocnym, wysokowydajnym silnikiem zapewnia stabilne obroty, a obudowa wentylatora przyspiesza i kieruje przepływ powietrza, zwiększając zasięg wentylacji.
Łączność Mi z Internetem rzeczy dla inteligentnej wentylacji
Sparuj wentylator z Termohigrometrem elektronicznym Mi. Użyj aplikacji Mi Home / Xiaomi Home, aby włączyć inteligentną regulację poziomów przepływu powietrza i trybów wentylacji w oparciu o wstępnie ustawione inteligentne sceny, aby uzyskać idealną chłodną bryzę w gorące letnie dni.
Steruj zdalnie za pomocą aplikacji Mi Home
Steruj wentylatorem za pomocą smartfona, leżąc w łóżku lub podczas pracy.
Na biurku lub na podłodze
Podwójna konstrukcja śrubowa umożliwia przełączanie między trybem biurkowym i podłogowym.
Szeroki kąt wentylacji
Chłodzenie całego pomieszczeniaNiezależnie od tego, czy oglądasz telewizję na sofie, relaksujesz się na podłodze, czy uczestniczysz w energicznym spotkaniu rodzinnym, znajdziesz idealny kąt wentylacji.
Połącz z klimatyzatorem
Ciesz się chłodem i oszczędzaj energię, łącząc wentylator z klimatyzatorem Mi, aby przyspieszyć cyrkulację zimnego powietrza w pomieszczeniu, dostosować rozkład temperatury i szybciej obniżyć temperaturę.
Trzy tryby prędkości powietrza
Od wiosennej bryzy do potężnego podmuchuTrzy różne prędkości, aby zadowolić całą rodzinę.
Tryb uśpienia
Przepływ powietrza, który stopniowo zwalnia
W przeciwieństwie do stałych prędkości powietrza oferowanych w trybie wentylacji standardowej, tryb uśpienia dostosowuje się do wzorca utraty ciepła przez Twoje ciało podczas snu. Ustaw wentylator na wysoki przepływ powietrza przed snem, a prędkość zostanie automatycznie zmniejszona, co oznacza, że unikniesz wyziębienia organizmu.
Stylowa konstrukcja
Idealnie pasuje do każdego domu
Nieskazitelnie biała obudowa w połączeniu z czystymi, eleganckimi konturami nadaje wentylatorowi opływowy styl. Lekka obudowa o wadze zaledwie 3,5 kg sprawia, że możesz go łatwo przenosić jedną ręką.
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 175 x 560 x 370 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 38 |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Średnica śmigła | 28.5 |
| Oscylacja | Tak |
| Prędkość przepływu powietrza | 30 |
| Wymiary | 343 × 330 × 1000 mm |
| Waga | 3.5 |
| Pozostałe parametry | Połączenie bezprzewodowe: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 160 |
| Typ | Podłogowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |