chłodzenie obudowy
Wentylator - Fluctus 120 PWM
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1800
- Full specification
Status: Out of stock
31.34 zł / szt
38.55 zł gross
| Weight | 205 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 x 146 x 132 cm |
Technical Specifications
| Brand | Endorfy |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 250 |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 141 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Radiator | Brak |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |