wagi łazienkowe
Waga łazienkowa cyfrowa BAMBOO EBS012
- Obciążenie (maks.): 180
- Dokładność pomiaru: 0.1
- Pomiar: Masa ciała
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
31.76 zł / szt
39.06 zł gross
Waga łazienkowa cyfrowa BAMBOO
Ultra cienka waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Stylowe wzornictwo, duży wyświetlacz, łatwe użytkowanie.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 180 |
| Dokładność pomiaru | 0.1 |
| Pomiar | Masa ciała |
| Jednostki miar | st. |
| Wymiary | 300 x 300 mm |
| Waga | 1.115 |
| Funkcje specjalne | - Uruchamianie za pomocą funkcji foot-tap |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewno |
| Weight | 1044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 310 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |