wagi łazienkowe
Waga łazienkowa BG13
- Obciążenie (maks.): 150
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Wymiary wyświetlacza:
- Rozmiar wyświetlacza: 8,1 x 4,6 cm
- Technologia wyświetlacza: Ekran LCD
- Podświetlany wyświetlacz: Tak
- Kolor tła wyświetlacza po włączeniu: Biały
- Full specification
Status: Out of stock
65.34 zł / szt
80.37 zł gross
Waga diagnostyczna BG 13
- Bardzo duży wyświetlacz
- Powierzchnia ważenia z mocnego szkła bezpiecznego o grubości 6 mm
- Nośność: 150 kg
Waga analityczna z funkcją analizy BMI całego ciała i wyświetlaczem XL do 150 kg
Waga diagnostyczna firmy Beurer ułatwia zarządzanie zdrowiem: BG 13 z dużym wyświetlaczem LCD mierzy masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, wodę w organizmie i zawartość tkanki mięśniowej, a nawet oblicza wskaźnik BMI.
- Bardzo duży wyświetlacz
- Powierzchnia ważenia z mocnego szkła bezpiecznego o grubości 6 mm
- Nośność: 150 kg
- Subtelny wzór paskowy
- Elektrody ze szczotkowanej stali nierdzewnej
- Praktyczna funkcja automatycznego włączania: wejdź i rozpocznij
- Wskaźnik przeciążenia w przypadku przekroczenia maksymalnej nośności
- Praktyczna funkcja automatycznego wyłączania
| Weight | 1868 kg |
|---|---|
| Dimensions | 327 x 316 x 32 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 150 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Wymiary wyświetlacza |
|
| Jednostki miar | kg, st. |
| Pomiar | Masa ciała, Wartość BMI |
| Pamięć pomiarów | 10 |
| Liczba użytkowników | 10 |
| Wymiary | 30 x 30 x 1,8 cm |
| Waga | 1.54 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |