wagi łazienkowe
Waga łazienkowa Aerobic
- Obciążenie (maks.): 180
- Dokładność pomiaru: 100
- Pomiar: Masa ciała
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
16.45 zł / szt
20.23 zł gross
ltra cienka waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Stylowe wzornictwo, duży wyświetlacz, łatwe użytkowanie.
- Waga łazienkowa 30 x 30cm
- Hartowane szkło 6mm o wysokiej wytrzymałości
- Czujniki o wysokiej precyzji Strain Gauge.
- Obciążenie max: 180 kg / 396LB
- Dokładność ważenia: 100 g / 0.2LB
- Oszczędzanjący energię wyświetlacz LCD
- Platforma z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm
- Rozmiar ekranu LCD: 70*34 mm
- Rozmiar produktu: 300*300 * 20 mm
- Jednostki ważenia: kg / lb / st
- Uruchamianie za pomocą funkcji foot-tap
- Automatyczne wyłączanie
- Sygnalizacja niskiego poziomu zasilania
- Sygnalizacja przeciążenia
- Zasilanie (w zależności od wersji produkcyjnej): 1 x CR2032 lub 2 x AAA (baterie nie są załączone)
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 180 |
| Dokładność pomiaru | 100 |
| Pomiar | Masa ciała |
| Wymiary | 30 x 30cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 1590 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 305 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |