wagi kuchenne
Waga kuchenna LT7071 EQUAL
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Jednostki miar: g
- Full specification
Status: Out of stock
35.39 zł / szt
43.53 zł gross
Waga kuchenna LT7071 EQUAL do 5kg, duży LCD, dokladność 1g
Waga z przyciskami sterującymi umożliwiającymi dokładne ważenie z dużym wyświetlaczem LCD. Jednolita powierzchnia ułatwiająca utrzymanie higieny. Funkcja stopniowego doważania i zerowania ciężaru naczynia (TARA). Maksymalne obciążenie wagi do 5 kg (dokładność 1 g) Wskaźnik słabej baterii i przeciążenia. W zestawie bez baterii. Możliwość wyboru jednostek (g/kg/ml/lb/fl:oz).
Technical Specifications
| Brand | Lamart |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | g |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 1 |
| Wymiary | 2,5 x 24 x 20 cm |
| Waga | 0.68 |
| Zasilanie | 2 x Bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 767 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 255 x 215 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |