wagi kuchenne
Waga kuchenna KS36
- Obciążenie (maks.): 2
- Funkcja tarowania: Tak
- Jednostki miar: g
- Full specification
Status: Out of stock
90.01 zł / szt
110.71 zł gross
Płaska waga precyzyjna do kuchni z funkcją kalibracji i wyświetlaczem Magic
Prawdziwa precyzja! Waga kuchenna KS 36 firmy Beurer posiada funkcję kalibracji z odważnikiem kalibracyjnym i doskonale nadaje się do ważenia przypraw, produktów sproszkowanych czy barwników.
- Do ważenia przypraw, proszków lub barwników
- Magic LED: pojawia się tylko podczas pomiaru
- Funkcja kalibracji za pomocą odważnika do kalibracji
- Bardzo niska grubość: tylko 20 mm
- Z praktyczną funkcją doważania (tara)
| Weight | 660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 235 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 2 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | g |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 0.1 |
| Wymiary wyświetlacza | 5 x 1 cm |
| Wymiary | Wielkość powierzchni ważenia: 11,5 x 8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |