Waga kuchenna FKS401
- Obciążenie (maks.): 10
- Funkcja tarowania: Tak
- Jednostki miar: g
- Full specification
Waga kuchenna FKS401
Waga kuchenna FKS401 marki BLAUPUNKT to elektroniczne urządzenie zaprojektowane z myślą o wygodnym i dokładnym pomiarze masy produktów żywnościowych. Jest ona trwała i łatwa w czyszczeniu, a jej kompaktowy rozmiar pozwala na przechowywanie w dowolnej szafce lub szufladzie gdy nie jest używana, pozostawiając miejsce na blacie na inne niezbędne w kuchni przedmioty.
Model FKS401 jest nieodzownym narzędziem w kuchni, które umożliwia dokładne odmierzanie składników. Jego elektroniczna precyzja, łatwość obsługi i wszechstronne zastosowanie sprawiają, że jest niezastąpiony dla wszystkich, którzy cenią sobie dokładność i jakość w gotowaniu i pieczeniu.
Czytelny, wyświetlacz LCD sprawia, że pomiary są łatwe do odczytania. Dzięki dotykowemu panelowi bez problemów można przeliczać wagę na objętość wody lub mleka.
Waga kuchenna FKS401 wyposażona jest w funkcję tarowania, która umożliwia ważenie mniejszych produktów spożywczych lub płynów wewnątrz naczynia.
Dzięki precyzji i dokładności pomiarów, waga kuchenna FKS401 jest nieocenionym narzędziem dla wszystkich osób kochających gotowanie, dbających o dietę lub korzystających z przepisów, które wymagają dokładnego odmierzania składników.
Komfortu obsługi dopełnia możliwość mycia wagi pod bieżącą wodą.
| Weight | 600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 240 x 173 cm |
Technical Specifications
| Brand | Blaupunkt |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 10 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | g |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 1 |
| Wymiary | 21 x 16 x 1,9 cm |
| Waga | 410 |
| Pozostałe parametry | Panel dotykowy |
| Zasilanie | 3 x Bateria AAA |
| Akcesoria w zestawie | 3 x Bateria AAA |
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |