wagi kuchenne
Waga kuchenna DS61
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Jednostki miar: g
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
131.68 zł / szt
161.97 zł gross
Waga dietetyczna do analizy wartości odżywczych 950 produktów spożywczych
Waga dietetyczna DS 61 firmy Beurer to idealny towarzysz dla świadomego odżywiania. Podaje informacje o wartościach odżywczych i energetycznych dla łącznie 950 produktów spożywczych zapisanych w pamięci urządzenia, wspierając tym samym Twoje plany żywieniowe.
- Wartości odżywcze i energetyczne 950 produktów spożywczych (kcal, kJ, tłuszcz, WW, białko, węglowodany i cholesterol) oraz 50 dodatkowych miejsc w pamięci na inne produkty
- Nowoczesna obsługa przyciskami dotykowymi
- Czytelny wyświetlacz LCD
- 99 miejsc w pamięci na zapisanie wyników ważenia
| Weight | 840 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 200 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | g |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 1 |
| Wymiary wyświetlacza | 6 x 4,5 cm |
| Wymiary | Wielkość powierzchni ważenia: 23 x 16,5 cm |
| Waga | 0.573 |
| Zasilanie | Zasilanie bateryjne |
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |