urządzenia
VPN Firewall wireless 1xWAN USG20W-VPN
- WiFi: Tak
- Porty we/wy: 1 x USB 2.0 Type A
- Standardy: 802.11ac
- Full specification
Status: Out of stock
828.20 zł / szt
1 018.69 zł gross
| Weight | 1526 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 280 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| WiFi | Tak |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Standardy | 802.11ac |
| Funkcje | VPN |
| Przepustowość zapory | 350 |
| Przepustowość VPN | 90 |
| IPsec VPN | 10 |
| SSL VPN | 5 |
| Wymiary | 216 x 143 x 33 mm |
| Waga | 1.14 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |