uchwyty
VENTRY - Ścienne uchwyty zaciskowe do głośników BT77/W
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 25
- Regulacja wysięgu: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
170.71 zł / szt
209.97 zł gross
Pasujące do większości głośników. Uchwyt ścienny BT77 ma wyściełaną, regulowaną konstrukcję z mocowaniem bocznym, która pozwala zamontować głośniki o średniej i dużej wielkości. Uchwyty są łatwe w instalacji dzięki regulacjom pochylenia i obrotu, które pozwalają na optymalne ustawienie głośników po zamontowaniu. Dostarczane w parach.
WŁAŚCIWOŚCI:
- Regulowany zacisk do większych rozmiarów głośników
- Mocowanie boczne jest wyściełane i nie rysuje głośnika
- Regulacja pochylenia i obrotu umożliwia doskonałe pozycjonowanie
- Można go również zamontować bezpośrednio na kolumnach pionowych Systemu X lub na kołnierzach B-Tech do montażu na słupach
- W komplecie z pokrywką i zakrętką dla schludnego wykończenia
- Szybka i łatwa instalacja
- W zestawie wszystkie elementy montażowe
- Dostarczane w parach
Technical Specifications
| Brand | B-Tech AV Mounts |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 25 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przeznaczenie | Głośniki |
| Pozostałe parametry | Szerokość zacisków regulowana od 135 mm do 280 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 3000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 220 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |