adaptery/przejściówki
USB-C to VGA N9K76AA
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Komputerowy
- Full specification
Status: Out of stock
80.60 zł / szt
99.14 zł gross
Odtwarzaj filmy z komputera przenośnego lub tabletu na zewnętrznym monitorze, telewizorze lub projektorze za pomocą przejściówki HP USB-C™ na VGA.
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 110 x 235 cm |
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Wymiary | 110 × 34 × 236 mm |
| Waga | 23.9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |