zasilacze awaryjne
UPS POWER CUBE USB, RJ12X2 850VA
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura 0°C~40°C
- Wilgotność 10~90% - Liczba akumulatorów: 1
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Full specification
Status: Out of stock
180.02 zł / szt
221.42 zł gross
UPS Gembird UPS-PC-850AP
850VA UPS z AVR
Urządzenie zapewniające maksymalną ochronę: zabezpiecza przed chwilowymi brakami zasilania oraz chroni urządzenia przed uszkodzeniem.
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura 0°C~40°C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Czas ładowania | 12 |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymiary | 320 x 160 x 95 mm |
| Waga | 5.8 |
| Pozostałe parametry | - Wejście: 220 V ± 25%, 50 Hz/60 Hz ± 10% |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie kompatybilne z systemami: Windows Vista, Windows 7 and Windows 2008 server |
| Akcesoria w zestawie | - UPS |
| Funkcje specjalne | - Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR) |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 6810 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 380 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |