UPS Ellipse PRO 1200 FR ELP1200FR
- Złącza: RJ-45
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Moc czynna: 750
- Full specification
Eaton Ellipse PRO 1200 FR
UPS Eaton Ellipse PRO 650-1600 VA jest zasilaczem UPS line-interactive specyficznie zaprojektowanym do ochrony stacji roboczych obsługujących wymagające aplikacje. Ellipse PRO wyróżnia się wyświetlaczem LCD pokazującym w czasie rzeczywistym stan pracy i wyniki pomiarów. Zasilacz posiada także gniazda wyjściowe z funkcją EcoControl, które umożliwiają oszczędność energii nawet do 20% oraz posiada zaawansowany ogranicznik przepięć (ASR), który całkowicie spełnia wymagania normy IEC 616431-1.
Link do specyfikacji: http://powerquality.eaton.com/ELP1200FR.aspx?CX=65
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 750 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 |
| Porty zasilania wy. | 8 x typ C/E |
| Wymiary | - Wysokość: 275 mm |
| Waga | 9.9 |
| Pozostałe parametry | - Do montażu Rack wymagany opcjonalny zestaw ! |
| Oprogramowanie | Eaton UPS Companion |
| Akcesoria w zestawie | - Oprogramowanie na CD |
| Funkcje specjalne | - Wyświetlacz LCD wskazujący stan pracy i pomiary w czasie rzeczywistym |
| Video | |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 11000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 480 x 140 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |