UPS 93PS 8kVA 3/3 93PS-8(10)-0-MBS
- Liczba akumulatorów: 0
- Moc czynna: 8000
- Czas podtrzymania (obciążenie 100%): 10
- Full specification
Najniższe koszty utrzymania (TCO)
• Najwyższa sprawność w swoim zakresie mocy, przy ponad 96% sprawności w trybie podwójnej konwersji i do 99% sprawności w trybie oszczędzania energii (ESS)
• Możliwość pracy równoległej do 4 jednostek.
• Najmniejsza zajmowana powierzchnia w swojej klasie, zaledwie 0.25 m²
• Wyjściowy współczynnik mocy na poziomie 1.0, zapewniający większą moc rzeczywistą niż rozwiązania konkurencji
Maksymalna dostępność
• HotSync® opatentowana technologia podziału obciążenia umożliwia równoległe działanie zasilaczy, bez konieczności wzajemnej komunikacji lub sygnalizacji. Eliminacja łącza komunikacyjnego eliminuje ryzyko wystąpienia pojedynczego punktu awarii
• Wyposażony w ultraszybkie bezpieczniki w przełączniku statycznym
• zapewnia bezpieczeństwo w każdej aplikacji
• Zabezpieczenie przed prądem zwrotnym
• brak konieczności wykonywania dodatkowej instalacji
• Zaawansowane zarządzanie bateriami (ABM) - inteligentne ładowanie akumulatorów, zapewniające bezpieczeństwo i zwiększoną żywotność baterii.
• UPS 93PS i oprogramowanie Eaton Intelligent Power Manager® podnosi niezawodność systemu, dzięki połączeniu infrastruktury elektrycznej i informatycznej
Kluczowe zastosowania
Systemy IT:
• Serwerownie
• Lokalne centra przetwarzania danych
Zastosowania o krytycznym znaczeniu:
• Zakłady produkcyjne/przemysłowe
• Transport
• Budynki komercyjne
• Służba zdrowia
• Telekomunikacja
• Sektor publiczny
| Weight | 98500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 410 x 1240 x 810 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 0 |
| Moc czynna | 8000 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 10 |
| Prąd wyjściowy (min.) | 12 |
| Prąd znamionowy | 13 |
| Wymiary | 335 × 750 × 950 mm |
| Pozostałe parametry | Możliwość rozbudowy do 10kW |
| Napięcie wyjściowe | 240 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 13 |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 8 kVA |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |