zasilacze awaryjne
UPS 850VA Line-Interactive,4xSchuko,LED
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 ° C ~ 40 ° C
- Wilgotność otoczenia: 20 ~ 90% RH (bez kondensacji) - Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Full specification
Status: Out of stock
202.32 zł / szt
248.85 zł gross
Zasilacz awaryjny EG-UPS-002
| Weight | 5899 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 335 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: 0 ° C ~ 40 ° C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Czas ładowania | 12 |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 10 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Wymiary | 280 x 185 x 95 mm |
| Waga | 5.6 |
| Pozostałe parametry | - Moc: 510 W |
| Akcesoria w zestawie | - UPS |
| Funkcje specjalne | - Konstrukcja listwy zasilającej (table top/floor) |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 8 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |