zasilacze awaryjne
UPS 5SC 500i 5SC500i
- Moc czynna: 350
- Wymiary:
150 x 240 x 210 mm
- Waga: 6.6
- Full specification
Status: Out of stock
1 021.67 zł / szt
1 256.65 zł gross
Eaton 5SC 500 VA Tower
UPS Eaton 5SC zapewnia niedrogie i niezawodne zasilanie dla małych serwerów firmowych. Wypełniając naszą ofertę przodujących na rynku zasilaczy UPS, 5SC jest wyposażony w interfejs LCD przedstawiający w czasie rzeczywistym stan pracy zasilacza i pomiary, dostarcza sinusoidalne napięcie wyjściowe kompatybilne ze współczesnymi z najbardziej czułymi urządzeniami IT.
| Weight | 7800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 400 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Moc czynna | 350 |
| Wymiary | 150 x 240 x 210 mm |
| Waga | 6.6 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 500 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja | Serial Port (RS-232) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |