zasilacze awaryjne
UPS 5S 1000i 5S1000i
- Moc czynna: 600
- Wymiary:
Wysokość: 250 mm
Szerokość: 87 mm
Głębokość: 382 mm
- Waga: 9.48
- Full specification
Status: Out of stock
1 148.68 zł / szt
1 412.88 zł gross
Eaton 5S 1000i
UPS Eaton 5S dostarcza niedrogie zasilanie awaryjne line-interactive i regulację napięcia dla małych i średnich firm używających stacji roboczych, komputerów stacjonarnych PC, urządzeń telefonicznych oraz punktów kasowych POS. Posiadając kompaktową konstrukcję, zasilacz UPS 5S może być stosowany jako jednostka wieżowa wolnostojąca lub podstawa pod monitor komputera.
| Weight | 10500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 490 x 310 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Moc czynna | 600 |
| Wymiary | Wysokość: 250 mm Szerokość: 87 mm Głębokość: 382 mm |
| Waga | 9.48 |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -4 |
| Informacje dodatkowe | Specyfikacja środowiskowa: Poziom hałasu:< 40 dB w odległości 1m Temperatura pracy: 0 to 40°C Znaki: Raport CB, oznaczenie CE Ochrona linii danych: Tel/Faks/Modem/Internet i Ethernet |
| Video | |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja | USB |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |