Układanka logiczna Pallino
- Bezpieczeństwo:
Zabawka zalecana dla dzieci od 3 roku życia. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Należy usunąć wszystkie elementy opakowania i zapięcia przed przekazaniem zabawki dziecku. Opakowanie należy zachować, ponieważ zawiera ważn
- Nr katalogowy:
040-1020
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Podróżna wersja Pallino ma te same funkcjonalności co pełnowartościowy produkt, zamknięte w wersji podróżnej! Zadaniem dzieci jest kodowanie bez prądu by utworzyć piękne i kolorowe mozaiki. Podczas zabawy dzieci muszą odpowiednio programować ścieżki kulek by skopiować wzór na karcie. Zabawka ćwiczy koordynację oko-ręka oraz myślenie komputacyjne, które pozwala na rozłożenie skomplikowanych problemów na mniejsze, możliwe do rozwiązania.
| Weight | 1193 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 420 x 355 cm |
Technical Specifications
| Brand | Quercetti |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zabawka zalecana dla dzieci od 3 roku życia. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Należy usunąć wszystkie elementy opakowania i zapięcia przed przekazaniem zabawki dziecku. Opakowanie należy zachować, ponieważ zawiera ważn |
| Nr katalogowy | 040-1020 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Kształty i kolory |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 5,2 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |