uchwyty
Uchwyt TV WL40-550BL12
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Full specification
Status: Out of stock
126.41 zł / szt
155.48 zł gross
Neomounts WL40-550BL12 to w pełni ruchomy uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 55 cali i maksymalnej wadze 35 kg. Technologia pochylania (14°) i obrotu (40°) pozwala stworzyć optymalny kąt widzenia.
| Weight | 4000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 340 x 310 cm |
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 35 |
| Regulacja w pionie | 12 |
| Regulacja w poziomie | 40 |
| Wysięg (min.) | 4.5 |
| Wysięg (maks.) | 42 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 22 x 4,5 x 30,6 cm |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |