uchwyty
Uchwyt TV do 65cali SQM7442/00
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (maks.): 65
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
64.16 zł / szt
78.92 zł gross
Phillips SQM7442/00
Uniwersalny uchwyt ścienny z regulowanym kątem nachylenia
Zaprojektowany z myślą o dopasowaniu do telewizorów większości marek, bezpieczny i łatwy w użyciu. W zestawie pakiet łatwej instalacji w trzech krokach z zestawem akcesoriów do montażu na różnych rodzajach ścian oraz szablonami. Konstrukcja jest wąska, ale wytrzymała jest w stanie utrzymać ciężar nawet 45 kg.
| Weight | 1530 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 500 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 |
| Obciążenie (maks.) | 45 |
| Regulacja w pionie | 3 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | Odstęp od ściany: 3 cm |
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja montażu |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |