uchwyty
Uchwyt ścienny do soundbar, 10kg, czarny
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 10
- Regulacja wysięgu: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
109.00 zł / szt
134.07 zł gross
Uchwyt ścienny do soundbar, 10kg, czarny
- Umożliwia montaż głośników (SoundBar) do monitora LED/LCD lub TV
- Mocowanie do uchwytu monitora w standardzie VESA 600x400, bezpośrendio pod lub nad monitorem
- Kompatybilność z zestawem głośnikowym o rozstawie otworów pomiędzy 115 mm do 680 mm
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
| Weight | 1900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 115 x 730 cm |
Technical Specifications
| Brand | Techly |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 10 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przeznaczenie | Głośniki |
| Wymiary | 715 x 403 mm |
| Waga | 1.9 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |