podstawki/uchwyty
Uchwyt do mini komputera MC-720 NUC MAC CPU
- Obciążenie (maks.): 5
- Szerokość (min.): 17
- Szerokość (maks.): 70
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
34.70 zł / szt
42.68 zł gross
Uchwyt uniwersalny do mini komputerów Maclean MC-720 czarny do 5kg NUC MAC mini CPU
- Uniwersalny uchwyt MC-720 służy do montażu mini komputerów NUC, Mac mini, Mini PC o wadze do 5 kg
- To praktyczne rozwiązanie pozwala oszczędzić miejsce na biurku
- Uchwyt kompatybilny jest z urządzeniami o rozstawach śrub w standardzie VESA: 50x50, 75,75 oraz 100x100mm
| Weight | 795 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 175 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Maclean |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Szerokość (min.) | 17 |
| Szerokość (maks.) | 70 |
| Pozostałe parametry | - Minimalny/Maksymalny rozstaw w poziomie: 50/118 mm |
| Akcesoria w zestawie | Komplet śrub do montażu |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |