uchwyty i mocowania
Uchwyt CM8Q
- Regulacja wysięgu: Tak
- Obciążenie (maks.): 8
- Regulacja w pionie: 20
- Full specification
Status: Out of stock
403.35 zł / szt
496.12 zł gross
Uchwyt CM8Q
- Możliwość zastosowania w wielu scenariuszach
- Trzy regulowane wysokości
- Wyposażony w dwa aluminiowe słupki, oferujące trzy opcje regulacji wysokości, co ułatwia montaż na suficie.
Pożegnaj bałagan. Ukryte miejsce na kable
Ukryte gniazdo na kable z wewnętrznym kanałem o dużej średnicy pozwala na bezproblemowe przechodzenie kabli zasilających, zachowując elegancki i stylowy wygląd.
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 210 x 70 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hisense |
|---|---|
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obciążenie (maks.) | 8 |
| Regulacja w pionie | 20 |
| Regulacja w poziomie | 360 |
| Wysięg (min.) | 490 |
| Wysięg (maks.) | 190 |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Rozstaw otworów mont. (maks.) | 6.3 |
| Wymiary | 120 x 120 x 485 mm |
| Waga | 0.75 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 205 x 68 x 350 mm |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |