Uchwyt biurkowy DS60-425BL2 2LCD
- Przeznaczenie: Monitory
- Regulacja wysięgu: Tak
- Przekątna ekranu (min.): 17
- Full specification
Neomounts DS60-425BL2 NEXT Lite to w pełni ruchomy uchwyt biurkowy do dwóch ekranów o przekątnej do 27 cali i maksymalnej nośności 8 kg na ekran. Wszechstronna technologia pochylania (120°), obracania (360°) i obrotu (180°) pozwala dostosować uchwyt do optymalnego kąta widzenia dla ekranów. Ponadto uchwyt ma ręczną regulację wysokości i głębokości, aby stworzyć idealną pozycję roboczą.
Dzięki krótkiemu ramieniu T-Rex uchwytu NEXT Lite wymagana jest tylko minimalna głębokość, gdy jest on umieszczony w pobliżu ściany lub panelu oddzielającego. Pozwala to na ustawienie ekranów dalej od użytkownika, co jest lepsze dla oczu, a także pozostawia więcej miejsca na dobrą ergonomiczną postawę roboczą. Inteligentny wewnętrzny system zarządzania kablami zapewnia uporządkowane prowadzenie kabli. DS60-425BL2 nadaje się do ekranów, które spełniają wymagania dotyczące wzoru otworów VESA 75x75 lub 100x100 mm. Neomounts oferuje różne opcjonalne płytki adaptera VESA do odchylonych wzorów otworów. DS60-425BL2 jest wyposażony w system Easy-release VESA dla łatwej instalacji i jest dostarczany z zaciskiem biurkowym i przelotką.
Opakowanie NEXT Lite jest w 100% wolne od plastiku i w całości wykonane z tektury i papieru.
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 |
| Obciążenie (maks.) | 8 |
| Regulacja w pionie | 90 |
| Regulacja w poziomie | 90 |
| Wysięg (min.) | 6.6 |
| Wysięg (maks.) | 39.8 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Obrót | 360 |
| Wymiary | 76.3 x 88.8 x 46 cm |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 4000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 215 x 440 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |