domofony/videofony
UA-Intercom-Viewer Access Intercom Viewer
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od 0 do 40° C
- Środowisko pracy: tylko do użytku wewnątrz pomieszczeń
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 5 do 95% bez kondensacji
- Wymiary:
135 x 72 x 31.8 mm
- Full specification
Status: Out of stock
494.67 zł / szt
608.44 zł gross
Intercom Viewer
Wyświetlacz współpracujący z Intercomem i G2 Reader Pro do kontroli odwiedzających i zdalnej kontroli dostępu. Bezpieczne i skalowalne zarządzanie dostępem gości dla użytkowników budynku.
| Weight | 330 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 90 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Wymiary | 135 x 72 x 31.8 mm |
| Waga | 168 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 5'' |
| Rozdzielczość | HD 720p |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |