maszynki do strzyżenia zwierząt
Trymer do strzyżenia psów 09962-0470
- Stosowanie na mokro: Nie
- Min. długość strzyżenia (włosy): 0.7
- Stosowanie na sucho: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
44.34 zł / szt
54.54 zł gross
Pocket Pro Battery Trimmer
- Superkompaktowy trymer akumulatorowy z samooostrzającym się, precyzyjnie szlifowanym ostrzem tnącym
- Idealny dla nerwowych zwierząt, ponieważ można go ukryć w dłoni
- W zestawie dwie nasadki grzebieniowe (3 i 4,5 mm)
- Bezprzewodowy
| Weight | 144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 84 x 166 cm |
Technical Specifications
| Brand | Wahl |
|---|---|
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.7 |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Szerokość ostrza | 28 |
| Zastosowanie | Całe ciało |
| Ostrza | Samoostrzące |
| Wymiary | 165 x 83 x 40 mm |
| Waga | 0.145 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |