trymery
Trymer do brody i zarostu MN4X
- Czas pracy na baterii/bateriach: 90
- Czas ładowania: 90
- Zastosowanie: Zarost
- Full specification
Status: Out of stock
86.34 zł / szt
106.20 zł gross
MN4X Trymer do strzyżenia brody
- Samoostrzące ostrze do golenia ze stali nierdzewnej z powłoką tytanową w celu uzyskania maksymalnego komfortu skóry i zadbanego zarostu
- Wydajny akumulator litowy: 90 min użytkowania; 90 min ładowania
- Możliwość golenia zarówno przy zasilaniu bateryjnym, jak i sieciowym
Zmywalny trymer z ostrzem ze stali nierdzewnej i powłoką tytanową
Łatwa stylizacja brody! Trymer do brody MN4X firmy Beurer umożliwia łatwe przycinanie i golenie brody zgodnie ze swoimi upodobaniami. Dzięki 10 długościom cięcia i 2-stopniowej precyzyjnej regulacji można uzyskać wybraną długość włosów. Aby zapewnić higieniczne użytkowanie, urządzenie i głowicę golarki można przy tym w prosty sposób umyć.
- Samoostrzące ostrze do golenia ze stali nierdzewnej z powłoką tytanową w celu uzyskania maksymalnego komfortu skóry i zadbanego zarostu
- Wydajny akumulator litowy: 90 min użytkowania; 90 min ładowania
- Możliwość golenia zarówno przy zasilaniu bateryjnym, jak i sieciowym
- 2 regulowane na długość końcówki grzebieniowe o 10 długościach cięcia: 37/812 mm
- 2 stopnie dokładnej regulacji: 0,8 i 1,2 mm
- Wyświetlacz LED ze wskazaniem stanu baterii w % i symbolem ładowania
- Samoostrzące ostrze do golenia z powłoką tytanową ze stali nierdzewnej zapewnia maksymalny komfort skóry
- Zadbana broda i precyzyjne kontury dzięki różnym ustawieniom długości
- Zdejmowana końcówka tnąca umożliwia higieniczne czyszczenie pod bieżącą wodą
- Urządzenie można myć
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 90 |
| Czas ładowania | 90 |
| Zastosowanie | Zarost |
| Liczba pozycji strzyżenia | 10 |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.8 |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 12 |
| Wymiary | 6.7 x 14.4 x 22 cm |
| Waga | 0.2295 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | 3 x Końcówki grzebieniowe z regulacją długości |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 390 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 145 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |