konstrukcyjne
Trójkaty wysokie 12 elementów
- Liczba elementów: 12
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
005-53217
- Full specification
Status: Out of stock
96.00 zł / szt
118.08 zł gross
MAGFORMERS SINGLE SET WYSOKIE TRÓJKĄTY 12 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą.
W skład zestawu wchodzi 12 wysokich trójkątów.
Technical Specifications
| Brand | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 12 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 005-53217 |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7 x 8.5 x 13 cm |
| Akcesoria w zestawie | 12 wysokich trójkątów |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Oznaczenia |
| Weight | 241 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 85 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |