torebki
Torebeczka Girabrilla
- Nr katalogowy:
19133
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Na ramię
- Full specification
Status: Out of stock
65.99 zł / szt
81.17 zł gross
TOREBKA GIRABRILLA
Cekinowa torebeczka z delikatnym obszyciem materiałowym. Wykończona zdobieniami przy zapięciach, rączka z koralików, długi zdobiony przeplatany łańcuszek na ramię.
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19133 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Na ramię |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,5 x 23 x 5,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 180 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |