torby, etui i plecaki
Torba valetta 110 colt Czarna
- Wymiary:
15 x 9 x 15,5 cm
- Waga: 220
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
69.39 zł / szt
85.35 zł gross
- Torba na aparat do ochrony i przechowywania cyfrowych aparatów fotograficznych z obiektywem
- Szlufka na pasek dla wygody noszenia
- Główna komora z zamkiem błyskawicznym, otwierana z dala od ciała
- Dodatkowa komora przednia z zamkiem błyskawicznym
- Dwie boczne kieszenie z siatki
- Wyściełany uchwyt
- Odpinany pasek na ramię
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 9 x 15,5 cm |
| Waga | 220 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 180 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |