torby, etui
Torba Postal Macbook Pro laptop 13-15" szara
- Pasuje do:
- 13" MacBook Pro
- 15" MacBook Pro - Rodzaj: Torba
- Ilość komór: 1
- Full specification
Status: Out of stock
351.90 zł / szt
432.84 zł gross
Technical Specifications
| Brand | BlueLounge |
|---|---|
| Pasuje do | - 13" MacBook Pro |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Kolor | Szary |
| Weight | 660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 350 x 480 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |