torby/etui/plecaki
Torba na notebooka 14-16 cali Top Traveller TWO
- Wymiary:
305 x 415 x 85 mm
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu: 14-16 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 385 x 265 x 25 mm
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: Out of stock
132.93 zł / szt
163.50 zł gross
Torba na notebooka 14-16 cali Top Traveller TWO
Bazując na filozofii "dokładnie to, czego potrzebujesz - nic więcej, nic mniej", nowa linia wyznacza złoty standard jakości w swojej klasie cenowej. TWO udowadnia, że atrakcyjna cena może iść w parze z najwyższą jakością oraz odpowiedzialnym podejściem do środowiska. Każdy model to połączenie solidnej konstrukcji, funkcjonalnych rozwiązań i ponadczasowego designu, wykonane z wysokiej jakości materiałów rPET. To niezawodna ochrona Twoich urządzeń i świadomy wybór, który wspiera zrównoważony rozwój.
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 415 x 85 mm |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 300D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 715 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 350 x 440 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |