torby/etui/plecaki
Torba na laptopa Prelude 15.6 Top Load 1E7D7AA
- Wymiary:
41x28,5x7,5 cm
- Waga: 0.5
- Pasuje do:
Notebooka do 15,6"
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
59.39 zł / szt
73.05 zł gross
Torba na laptopa Prelude 15.6 Top Load 1E7D7AA
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Wymiary | 41x28,5x7,5 cm |
| Waga | 0.5 |
| Pasuje do | Notebooka do 15,6" |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 600D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 537 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 x 320 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |