torby/etui/plecaki
Torba na laptopa HIGHFILL 11 niebieska
- Wymiary:
310 x 240 x 20 mm
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu do 11.3''
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
33.45 zł / szt
41.14 zł gross
TORBA DO LAPTOPA HIGHFILL 11.3
Wygoda i bezpieczeństwo dla komputerów przenośnych jest dla nas najważniejsza, dlatego też przygotowaliśmy wykonaną w minimalistycznym stylu torbę MODECOM HIGHFILL. Pokochasz naszą torbę za jej funkcjonalność, niewielką wagę i jakość wykonania oraz za ochronę Twojego laptopa.
Kluczowe cechy:
- Wodoodporny materiał zewnętrzny
- Minimalistyczny design
- Lekka i solidnie wykonana
Technical Specifications
| Brand | MODECOM |
|---|---|
| Wymiary | 310 x 240 x 20 mm |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 11.3'' |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 240 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |