Torba Ecoloop Pro Sleeve 11-14 CV5423 14''
- Wymiary:
Szerokość 35 cm x Głębokość 3 cm x Wysokość 24,5 cm
- Waga: 0.37
- Pozostałe parametry:
Ładowarkę, mysz i długopisy można przechowywać w przedniej kieszeni zapinanej na zamek.
- Full specification
Torba Ecoloop Pro Sleeve 11-14 CV5423 14''
Zaprojektowany z myślą o środowisku
Etykieta Dell EcoLoop oznacza produkty, które zostały wyprodukowane przy użyciu wybranych materiałów i/lub procesów, które pomagają zmniejszyć wpływ na środowisko w porównaniu z tradycyjnymi metodami branżowymi. Pokrowiec Dell EcoLoop Pro 11-14 zawiera następujące elementy:
OceanCycle Certified Tworzywo sztuczne związane z oceanami
Tkanina zewnętrzna jest wykonana w 100% z plastiku związanego z oceanem i pochodzi z około 7 plastikowych butelek z recyklingu zebranych z wybrzeża oceanu lub głównych dróg wodnych i .
Odpowiedzialny proces barwienia
Wykonany w procesie barwienia w roztworze poliestru, który może generować do 90% mniej ścieków, do 62% mniej emisji CO2 i zużywa do 29% mniej energii niż tradycyjne procesy barwienia i .
Opakowania z zawartością z recyklingu
Opakowania wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu w zawieszce, pętli i plastikowej torbie.
Noś wygodnie
- Noś urządzenie z wyściełanymi uchwytami, odpinanym paskiem na ramię lub z łatwością wsuń rękaw do większej torby.
- Z łatwością noś podstawowe rzeczy
Stworzony do podróży
Z łatwością poruszaj się po lotniskach i dworcach kolejowych dzięki przepustowi bagażowemu.
Ochrona w podróży
- Chroń swój laptop
- Odporna na zarysowania wyściółka Nylex chroni laptopa przed zalaniem, uderzeniami i zarysowaniami.
Ochrona przed żywiołami
- Ochrona w każdych warunkach pogodowych
- Chroń swoje urządzenia przed żywiołami dzięki wysokiej jakości tkaninie balistycznej 840D.
- Pokrowiec na notebook
- Tkanina 840D, w 100% z plastiku ocean-bound
Dodatkowe przegrody
- Organizator, przednia kieszeń na suwak
- Pasek
- Wykładane uchwyty do noszenia, wymienny pasek na ramię
- Materiał podszewki: Nylea
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Wymiary | Szerokość 35 cm x Głębokość 3 cm x Wysokość 24,5 cm |
| Waga | 0.37 |
| Pozostałe parametry | Ładowarkę, mysz i długopisy można przechowywać w przedniej kieszeni zapinanej na zamek. |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 840D Poly Twill |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 280 x 390 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |