Torba do notebooka Eco Multi PRO 13-15.6
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu od 13 do 15.6 cali
- Notebooki o wymiarach maksymalnych: 380 x 265 x 40 mm
- Wymiary:
425 x 330 x 130 mm
- Waga: 1.16
- Full specification
Torba do notebooka Eco Multi PRO 13-15.6
Dzisiejsze działania kształtują jutrzejszy świat. Dlatego w firmie DICOTA jesteśmy oddani opracowywaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska i dlatego wszystkie produkty w naszych kolekcjach ECO wykonujemy ze zrównoważonych, pochodzących z recyklingu PET. Wtórnie wykorzystujemy do 45 butelek PET, dzięki czemu otrzymasz produkt ekologiczny z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i kochasz.
Graj bezpiecznie z Eco Multi PRO! Torba z klapką niezawodnie towarzyszy Ci wszędzie i spełnia najwyższe standardy jakości, funkcjonalności i ochrony. System fitall ze zintegrowanym paskiem na uchwyt i wyściełanymi przekładkami.
Długotrwały komfort noszenia dzięki wygodnym i nitowanym uchwytom, regulowanemu, wyściełanemu paskowi na ramię i praktycznemu paskowi mocującemu do wózka. Eco Multi PRO jest zatem idealna dla Ciebie, jeśli jesteś zawsze w ruchu i chcesz wesprzeć recykling butelek PET za pomocą ekologicznego etui.
| Weight | 1200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 x 380 x 430 cm |
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 425 x 330 x 130 mm |
| Waga | 1.16 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |