torby/etui/plecaki
Torba do notebooka 15-17.3 cali BASE XX, czarna
- Wymiary:
455 x 320 x 70 mm
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu 15-17.3 cali
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: Out of stock
56.73 zł / szt
69.78 zł gross
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 455 x 320 x 70 mm |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 15-17.3 cali |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 595 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 350 x 480 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |