torby, etui i plecaki
Torba do laptopa Toronto 14.1 cala, Oliwkowa
- Wymiary:
30 cm x 38 cm x 4 cm
- Waga: 320
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: Out of stock
59.06 zł / szt
72.64 zł gross
- Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
- Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
- Stylowa torba na notebooka do przechowywania notebooka i stylowa ochrona przed brudem i zadrapaniami
- Duża komora główna
- Przyjemny, miękki materiał
- Przednie kieszenie z miejscem na telefon komórkowy, aparat fotograficzny, długopisy i inne akcesoria
- Dodatkowa kieszeń z tyłu
- Z uchwytem
- Wyściełany, odpinany pasek na ramię
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 30 cm x 38 cm x 4 cm |
| Waga | 320 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | Oliwkowy |
| Weight | 380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 380 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |