torby/etui/plecaki
Torba BASE XX Clamshell 15-17.3
- Wymiary:
440 x 310 x 55 mm
- Waga: 600
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: Out of stock
54.11 zł / szt
66.56 zł gross
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 310 x 55 mm |
| Waga | 600 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 460 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |