Torba 16 cali Everyday szara - A08JTAA
- Pasuje do:
Laptopy z ekranem o przekątnej do 16"
- Wymiary:
40,5 x 5 x 30,5 cm
- Waga: 490
- Full specification
Teczka na laptopa HP Everyday 16"
Zapewnij ochronę swojego laptopa i akcesoriów oraz porządek przez cały dzień, dzięki wytrzymałej teczce na 16-calowego laptopa. Ta pojemna teczka wykonana w sposób odpowiedzialny z materiałów pochodzących z recyklingu jest idealnym towarzyszem, niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi Cię Twoja podróż.
Stworzona dla ochrony Twojego sprzętu
Zabezpiecz swój sprzęt w podróży, dzięki wytrzymałej teczce na 16-calowego laptopa. Wodoodporna i wykonana z poliestru 600D dla dodatkowego wzmocnienia, teczka zawiera wyściełaną przegrodę na laptopa chroniącą przed uderzeniami i zadrapaniami. Jest objęta 3-letnią gwarancją.
Wszystko na swoim miejscu
Zachowaj porządek przez cały dzień, dzięki pojemności 12 litrów na wszystkie niezbędne rzeczy. Przechowuj wszystko w odpowiednim miejscu, dzięki kieszeni z łatwym dostępem, kieszeniom na akcesoria, uchwytom na długopisy i nie tylko.
Zaprojektowana z myślą o Twojej wygodzie
Dzięki prostej, funkcjonalnej konstrukcji masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, gdzie spędzisz swój dzień. Tę teczkę na laptopa można wygodnie nosić w ręce lub za pomocą zdejmowanego paska na ramię. Zawiera również brelok na klucze oraz pasek do przyczepienia do torby podróżnej.
Zrównoważona pod każdym względem
Trwałość i ochrona środowiska - ta teczka na laptopa została stworzona tak, aby służyć przez lata, z korzyścią dla Ciebie i całej planety. Ponadto zawiera co najmniej 60% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego (PCR) (22 plastikowe butelki) i wykorzystuje opakowania z certyfikatem FSC.
Technical Specifications
| Brand | HyperX |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy z ekranem o przekątnej do 16" |
| Wymiary | 40,5 x 5 x 30,5 cm |
| Waga | 490 |
| Rodzaj | Torba |
| Pojemność | 12 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester, Pianka polietylenowa |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Szary |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 430 x 320 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |