TB print tonery
Toner do HP CP 2025 TH-531ARO CY ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet CP2025, CM2320
- Full specification
Status: Out of stock
50.80 zł / szt
62.48 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet CP2025, CM2320 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2800 |
| Kod oryginału | CC531A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Weight | 871 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 x 135 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |