TB print tonery
Toner do HP CP 1525 TH-322ARO YE ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet 1500/CP1525nw/CM1415fnw
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
61.60 zł / szt
75.77 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet 1500/CP1525nw/CM1415fnw |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1300 |
| Kod oryginału | CE322A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Weight | 820 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 x 135 x 345 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |