TB print tonery
Toner do HP CM1215 B TH-540ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP ColorLaserJet CM1300, CP1210, CP1510, CP1518, CP1215, CP1515
- Full specification
Status: Out of stock
47.22 zł / szt
58.08 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP ColorLaserJet CM1300, CP1210, CP1510, CP1518, CP1215, CP1515 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2200 |
| Kod oryginału | CB540A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Weight | 916 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 x 135 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |