macierze dyskowe
ThunderBay 4 macierz na 4xSSD/HDD RAID-5 2xThunderbolt 3
- Maks. liczba dysków: 4
- Liczba wentylatorów: 1
- Wymiary:
13.5 x 17.8 x 24.4 cm
- Full specification
Status: Out of stock
3 273.14 zł / szt
4 025.96 zł gross
ThunderBay 4-kieszeniowy flagowiec od OWC, jest większy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej.
Technical Specifications
| Brand | OWC |
|---|---|
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 13.5 x 17.8 x 24.4 cm |
| Waga | 3.9 |
| Zasilanie | AC input: 100 - 230V |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| RAID | Tak |
| Obudowa | Desktop |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Poziomy RAID | 5 |
| Oznaczenia |
| Weight | 4700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 x 220 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |