zestawy
ThinkSmart One for Microsoft Team Rooms 3YRS OS
- Model:
ThinkSmart One
- Użytkowanie: Średnia sala
- Liczba rdzeni: 4
- Full specification
Status: Out of stock
12 529.76 zł / szt
15 411.60 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkSmart One |
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 |
| Liczba wątków | 8 |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Intel vPro | Tak |
| Waga | 3.55 |
| Pozostałe parametry | Ekran: 10.1 cala, dotykowy |
| Taktowanie procesora | 1.5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1145G7E |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 |
| Maks. wielkość pamięci | 16 |
| Pojemność SSD | 256 |
| Wysokość | 115 |
| Szerokość | 700 |
| Głębokość | 89 |
| Moc zasilacza | 135 W |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Porty wideo | 3 x HDMI |
| Producent chipsetu | Intel |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Typ dysku | SSD |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Oznaczenia | |
| System operacyjny | Windows 11 IoT Enterprise |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 9000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 x 300 x 770 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |