stacje i czujniki meteo
Termometr/higrometr TH-140 biały
- Złącza: Brak
- Rodzaj: Stacja meteo
- Czujnik: Bezprzewodowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
31.41 zł / szt
38.63 zł gross
Prognoza pogody w Twojej okolicy
Sprawdź, jaka pogoda zapowiada się w najbliższej okolicy i przygotuj się odpowiednio do wyjścia. Termometr/higrometr Hama TH-140 przedstawi Ci w bardzo czytelny sposób prognozę pogody za pomocą symboli: słonecznie, pochmurnie, deszczowo.
Kontroluj wilgotność powietrza
Dodatkowo urządzenie poinformuje Cię o wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Ta wiedza pomoże Ci zadbać o zapewnienie komfortowych warunków w swoim domu.
Dodatkowe dane
Stacja pogody Hama poinformuje Cię oczywiście o temperaturze w pomieszczeniu, dodatkowo wyświetli datę, dzień tygodnia oraz godzinę będzie służyć również jako zegar.
Cechy:
- Prognozy pogody przedstawiona za pomocą trzech symboli: słonecznie, pochmurnie, deszczowo
- Informacja o temperaturze i wilgotności powietrza w pomieszczeniu
- Informacje o godzinie, dniu tygodnia i dacie
- Możliwość przełączania wartości między stopniami Celsjusza a Fahrenheita
- Przechowywanie informacji o minimalnych i maksymalnych wartościach temperatur
- Zakres pomiaru: od -40°C do +50°C
- Przechowywanie informacji o minimalnych i maksymalnych wartościach wilgotności otoczenia
- Zakres pomiaru wilgotności: od 20% do 90%
- Format wyświetlania godziny: 12 lub 24 h
- Alarm i funkcja drzemki
- Składana podstawa
| Weight | 108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 85 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Pomiar | Temperatura wewnętrzna |
| Jednostki pomiaru temp. | °F |
| Wymiary | 6.5 x 1.2 x 14.5 cm |
| Waga | 113 |
| Zasilanie | Baterie LR1130 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |