telewizory
Telewizor QLED 65 cali 65QA2363DG
- Model:
65QA2363DG
- Smart TV: Tak
- Obraz: HLG
- Full specification
Status: Out of stock
1 926.70 zł / szt
2 369.84 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | 65QA2363DG |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 |
| Wysokość z podstawą | 899 |
| Głębokość z podstawą | 259 |
| Waga z podstawą | 17.3 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| System TV | Android TV |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 85 |
| Waga | 17.05 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 836 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1453 |
| Głębokość | 83 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Weight | 21500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1550 x 145 x 980 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |